آموزش

خرید قسطی اسمگ

خرید قسطی اسمگ

قصد داری از اسمگ فارسی اقساطی خرید کنی؟ تا آخر این پست همراه شو تا بهت بگم چه مراحلی رو باید طی کنی تا بتونی خرید قسطی اسمگ رو به راحتی انجام بدی!

خرید قسطی اسمگ

مرحله اول- باید وارد این لینک خرید قسطی اسمگ بشی. توی این صفحه ثبت درخواست تسهیلات رو انتخاب کن. بعد باید درخواست وامت رو ثبت کنی یعنی مشخص کنی چقدر وام میخوایی و وامت رو چند ماهه قصد داری تسویه کنی.

مرحله دوم- درخواستت رو که ثبت کردی باید وارد حساب کاربریت بشی و اونجا عکس مدارکی که لازمه رو بارگذاری کنی. بعد از بارگذاری مدارک هم باید کد ملی و شماره موبایلت رو وارد کنی تا شرکت لندو بتونه اعتبارسنجی انجام بده‌.

مرحله سوم- اگر توی بانک آینده حساب داری که خب یه مرحله جلوتر از بقیه هستی اما اگر حساب نداری، باید افتتاح حساب انجام بدی. افتتاح حساب توی بانک آینده رو هم میتونی حضوری انجام بدی هم به شکل آنلاین که با نرم افزار کیلید انجام میشه. نرم افزار کیلید رو هم از این لینک میتونی دانلود کنی. اگر شماره موبایل به نام خودت باشه و مدارک شناسایی مشکلی نداشته باشه میتونی خیلی راحت آنلاین حساب باز کنی. اگر هم آنلاین نتونستی میتونی به یکی از شعبه‌های بانک آینده مراجعه و حساب باز کنی.

مرحله چهارم- لندو و بانک آینده مدارک رو بررسی میکنن و اعتبارسنجی انجام میدن و نتیجه رو از طریق پیامک بهتون اعلام میکنن. وقتی که پیامک تاییدیه رو دریافت کردی میتونی بری به سراغ مرحله‌ی بعدی یعنی سفته. میدونی که برای خرید قسطی از اسمگ‌ فارسی نه به چک نیاز داری و نه به ضامن. بلکه به تنها چیزی که نیاز داری فقط همین داشتن سفته است. بانک آینده سامانه‌ای داره به نام سفته الکترونیک که میتونی وارد سامانه بشی و سفته الکترونیکی دریافت کنی. اما بهتر که فراموش نکنید هر سفته نیاز به یک امضاء هم داره. برای این که بتونی سفته الکترونیکی رو امضا کنی نیاز به یک امضا الکترونیکی هم داری.

مرحله پنجم- امضا الکترونیکی رو باید با استفاده از «نرم افزار آینده ساین» که متعلق به بانک آینده هستش ثبت کنی. با این امضا میتونی سفته‌ای که خریده بودی رو امضا کنی و بعدش باید فایل امضا شده رو برای ما بارگذاری کنی، یعنی باید فایل سفته‌ای که خریدی و امضا کردی رو توی حساب کاربریت داخل سایت لندو بارگذاری کنی تا شرکت لندو اونو بررسی کنه. لندو سفته‌ای که بارگذاری کردی رو بررسی میکنه و اگر مشکلی نباشه میریم برای مرحله‌ی امضا قرارداد. اگه نیاز به توضیحات بیشتر داری این لینک رو چک کن.

مرحله ششم- توی این مرحله با همون امضا الکترونیک که قبلا ثبت کرده بودی باید قراردادهای لندو و بانک رو هم به صورت آنلاین امضا کنی. نگران نباش این مرحله خیلی راحته.

مرحله هفتم- حالا باید قسط اول یا همون پیش‌ پرداخت رو واریز کنی. بعد از این مرحله بانک تمامی مدارک رو بررسی میکنه و بعد از تایید نهایی بانک، وام رو به عنوان یک کد تخفیف بهت ارائه میکنیم و میتونی با این کد تخفیف میتونی خرید قسطی اسمگ رو از سایت اسمگ فارسی به راحتی تمام انجام بدی. البته یادت باشه؛ اقساطت رو باید به لندو پرداخت کنی نه اسمگ‌فارسی.

خب همونطور که دیدی ما توی اسمگ فارسی کاری کردیم که بتونی مراحل خرید قسطی اسمگ رو بصورت کاملا انلاین انجام بدی. یعنی هرجا که هستی فقط کافیه یه گوشی موبایل داشته باشی تا با اون بتونی تمامی مراحل دریافت وامت رو تکمیل کنی. در صورتی که هنوز درباره دریافت وام و خرید قسطی اسمگ مشکل داری تو بخش نظرات برامون بنویسید. علاوه بر اون میتونید با بخش پشتیبانی اسمگ فارسی در واتس اپ یا تماس در ارتباط باشید تا همکارانمون تو این بخش کاملا راهنماییتون کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.