بررسی

آیا محصولات اسمگ، ارزش خرید دارند؟

ارزش خرید محصولات اسمگ

اگر به لوازم آشپزخانه با منحنی‌های خاص، جزئیات کرومی و رنگ‌های روشن فکر می‌کنید، تنها یک برند به ذهنتان خواهید رسید. محصولات اسمگ این برند پریمیوم ایتالیایی به خاطر طراحی‌های خاص دهه 50 خود مشهور است. اما آیا محصولات اسمگ، ارزش خرید و مبلغی که برای آن می‌پردازید را دارند؟ امروز در اسمگ فارسی به دنبال جواب این موضوع خواهیم بود. همراه ما باشید.

ارزش خرید محصولات اسمگ

آیا لوازم خانگی اسمگ به قدر کافی خوب هستند؟ جواب این سوال به موضوعات مختلفی بستگی دارد. اسمگ دارای وسایل آشپزخانه عالی از جمله توستر، کتری برقی، همزن کاسه‌ای، مخلوط کن، اسپرسو ساز، قهوه ساز، آسیاب قهوه و… است. اما برچسب قیمتی محصولات اسمگ نشان می‌دهد شما می‌بایستی با محصولی درجه یک و خاص همراه باشید. با وجود تعریف‌های فراوانی که از محصولات این برند ایتالیایی می‌شود، می‌خواهیم نگاهی گذرا به محصولات پرطرفدار اسمگ داشته باشیم تا ببینیم هر کدام چقدر ارزش خرید دارند.

ارزش خرید محصولات اسمگارزش خرید توستر اسمگ

امضای طراحی شرکت اسمگ گوشه‌های خمیده در تمامی محصولات این شرکت می‌باشد. اگر دقت کرده باشید حتی دسته بالا برنده توسترهای اسمگ نیز به صورت یک گوی گرد طراحی شده است و هیچ نشانی از گوشه‌های نوک تیز در توسترهای اسمگ دیده نمی‌شود.

توسترهای اسمگ با حرارت طبیعی، متداوم و نه چندان زیاد نان را یخ‌زدایی و سپس گرم می‌کند. به این صورت نان طوری گرم می‌شود که انگار به تازگی از تنور بیرون آمده است. برای اینکه فرد بتواند نان تست خود را به میزان مورد علاقه‌ی خود برشته کند، ویژگی تنظیم حرارت در تمامی توسترهای اسمگ وجود دارد. در توستر ۲ اسلایس اسمگ نیز این تنظیمات در ۶ سطح قرار داده شده است، تا هر فرد ماده‌ی غذایی یا نان را باب میل خود برشته کند.

توستر ۲ اسلایس بزرگ اسمگ دارای دو جایگاه نان می‌باشد. ولی نباید اینطور تصور کنیم که چون دارای دو شکاف است پس دارای دو جایگاه قرارگیری نیز می‌باشد. در واقع این توستر اسمگ چهار جایگاهی می‌باشد. به جای اینکه در چهار شکاف مجزا قرار گرفته باشند به صورت موازی هر دو شکاف در یک ردیف پشت سر هم قرار گرفته‌اند.

توستر ۴ اسلایس اسمگ دارای ۴ جایگاه می‌باشد. عرض هر کدام از جایگاه ها ۳.۸ سانتی متر می‌باشد. در واقع این سری از توسترها را که دارای دهانه ۳.۸ سانتی متری هستند، Wide یا دهانه پهن می‌نامند. در واقع به لطف دهانه‌ی پهن این توستر 4 اسلایس اسمگ، می‌توان انواع تست را در هر اندازه‌ای که باشد، با آن پخت نمود.

در انتها باید اشاره کرد که توسترهای اسمگ از انجام وظایف خود به خوبی بر‌می‌آیند و با قابلیت یخ زدایی و گرم کردن مجدد، کاملا ارزش قیمتی که برای آن می‌پردازید را دارند.

ارزش خرید محصولات اسمگارزش خرید کتری برقی اسمگ

کتری‌های برقی اسمگ رنگ از استیل ضد زنگ طراحی و ساخته شده است که در مقابل رطوبت و ضربه بسیار مقاوم است و علاوه بر این ظاهری جذاب و مدرن به آن بخشیده است.

ظرفیت کتری برقی ساده اسمگ برابر با ۱.۷ لیتر است. این یک ظرفیت استاندارد می‌باشد که برای یک خانواده‌ی متوسط به بالا طراحی گشته است. با توجه به توان بالای کتری برقی اسمگ، میزان آبی که در داخل آن ریخته می‌شود در کمترین مدت زمان به جوش می‌آید.

کتری برقی اسمگ مدل درجه دار بعد از اینکه آب را به جوش آورد به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. این عمل ضروری است. تصور کنید که این خاموشی صورت نگیرد. تمام آب درون کتری به صورت بخار خارج می‌شود که ممکن است حالت ناخوشایندی را در اتاق به وجود بیاورد.

اما آیا کتری برقی اسمگ ارزش خرید دارد؟ بله! کتری برقی‌های اسمگ هم مد و هم عملکرد و همچنین ویژگی‌های اساسی مانند پایه چرخشی 360 درجه، نشانگر سطح آب، خاموش شدن خودکار در 100 درجه سانتی‌گراد و خاموش شدن خودکار ایمنی بدون آب را ارائه می‌دهند. کتری‌های برقی اسمگ بی‌صدا و آسان برای استفاده هستند. با توجه به عملکرد آن‌ها، می‌توان کتری برقی‌های اسمگ را که بسیار پرطرفدار هستند کاملا با ارزش نسبت به قیمت آن دانست.

ارزش خرید محصولات اسمگارزش خرید یخچال اسمگ

یخچال‌های اسمگ یک روکش قدیمی خیره‌کننده برای تطبیق با سایر لوازم آشپزخانه این برند ارائه می‌کنند، اما در مورد عملکرد و عملکرد، موضوعات زیادی برای صحبت باقی می‌ماند.

اسمگ مدل‌های یخچال/فریزر تک در و ترکیبی را در محدوده قیمت‌های بالای بازار ارائه می‌کند، اما فقط مشخصات استاندارد را در محدوده یخچال‌های خود ارائه می‌کند. این مشخصات عبارتند از سیستم خنک‌کننده چند جریانی و کشو Life Plus برای محصولات فاسد شدنی.

عرضه نسخه‌های محدود از این یخچال‌ها کاملا یخچال‌های اسمگ را به محصولاتی با کیفیت و ارزش خرید بالا تبدیل می‌کند که نمونه مشابه آن وجود ندارد.

ارزش خرید محصولات اسمگارزش خرید همزن اسمگ

همزن‌های اسمگ دارای طراحی ارگونومیک هستند که استفاده و تمیز کردن آن آسان است. همچنین همزن‌های اسمگ وظیفه هم زدن و ورز دادن خمیر را به نحو احسنت انجام می دهند و بافت‌های سنگین مانند خمیر کیک و خمیر پیتزا را آسان آماده می‌کنند.

موادی که در کاسه‌ی یک همزن ریخته می‌شوند متنوع و گوناگون هستند. به همین دلیل ۱۰ سطح سرعت برای همزن‌های اسمگ در نظر گرفته شده است تا به تناسب هر ماده و به دلخواه، سرعت مورد نظر را برای آن در نظر بگیریم و دستگاه را روی آن سطح سرعت قرار دهیم.

سری‌های استاندارد همزن‌های رایج بازار برای همزن‌های اسمگ نیز در نظر گرفته شده‌اند که می‌توان با آن به ورز دادن و هم زدن مواد اقدام نمود. به علاوه سه سری که در همه همزن ها وجود دارد شرکت اسمگ یک سری لنگری نیز همراه این همزن ارائه می‌کند که کارایی بسیار بالایی را در هم زدن مواد از خود نشان می‌دهد.

ارزش خرید همزن اسمگ را می‌توان کاملا بالا دانست چرا که مانند سایر محصولات اسمگ علاوه بر عملکرد بسیار قوی، دارای لوازم جانبی مورد نیاز برای یک آشپزخانه حرفه‌ای است.

ارزش خرید محصولات اسمگارزش خرید اسپرسو ساز اسمگ

دستگاه‌های اسپرسو ساز و قهوه ساز اسمگ تعادل مناسبی بین سادگی، عملکرد و قیمت ایجاد می کنند. محصولات اسمگ در این زمینه عبارتند از: دستگاه‌ قهوه‌ساز، آسیاب‌ قهوه و دستگاه‌ اسپرسوساز و همچنین کف‌ شیر ساز که همه این دستگاه‌ا دارای سبک طراحی منحنی اسمگ هستند.

اسپرسوساز اسمگ یکی از محصولات خوش‌ساخت این شرکت مطرح ایتالیایی است که از ظاهر کلاسیک بسیار زیبایی برخوردار است. با استفاده از اسپرسو ساز اسمگ می‌توانید اسپرسو و کاپوچینو را به‌راحتی تهیه کنید. حجم مخزن آب این دستگاه 1 لیتر است و از دیگر مشخصات فنی آن می‌توان به داشتن 2 عدد نازل، و سیستم گرمایی Thermoblock اشاره کرد.

اسپرسوساز کپسولی اسمگ به گونه‌ای طراحی شده که نظر هر کاربر و مشتری را به سوی خود جلب می‌کند و در هر آشپزخانه یا اتاق کاری به زیبایی می‌درخشد. از قابلیت‌های منحصر به فرد این اسپرسوساز کپسولی اسمگ می توان به سرعت عمل آن اشاره کرد که در کمتر از ۳۰ ثانیه قابلیت گرم شدن را دارد.

قهوه ساز اسمگ گنجایش 10 فنجان قهوه را داشته و با بدنه مدرجی که دارد، می تواند میزان دقیق مایع درونی را برای شما مشخص کند. درضمن سیستم کنترل در قهوه ساز اسمگ به صورت دکمه ای طراحی شده و ترکیب آن با نمایشگر دیجیتال LED باعث ایجاد طرحی متناسب با سلیقه افراد مدرن و لاکچری پسند شده است. فیلتر استفاده شده در این دستگاه از جنس استیل و پلاستیک بوده و دارای قابلیت تعویض است.

کف شیر ساز اسمگ را بسیار بیشتر از یک کاپوچینو ساز دانست. به لطف عملکرد دستی، می توان از آن برای تهیه چای، دم کرده و سایر نوشیدنی های داغ استفاده کرد. بدنه‌ی این کف شیر ساز اسمگ از استیل ضد زنگ است. این بدنه به وسیله‌ی رنگ‌های بسیار زیبا پوشانده شده است که بسیار براق و جذاب می‌باشد. جنس کاسه‌ی بالایی نیز از استیل مرغوب و جلا داده شده است.

 قهوه‌ساز، آسیاب‌ قهوه، اسپرسوساز و همچنین کف‌ شیر ساز اسمگ نه تنها ارزش خرید بالا داشته، بلکه بسیار مورد تعریف کارشناسان این حوزه می‌باشد.

در انتها باید مجددا پرسید آیا محصولات اسمگ ارزش خرید دارند؟ از دیدگاه بسیاری از افراد، اسمگ صرفا یک برند لوکس ایتالیایی محسوب نشده و علاوه بر زیبایی ظاهری، کاملا دارای عملکرد مناسب و شایسته است.

معرفی اسمگ

اسمگ مخفف Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla است. اسمگ یک برند لوازم خانگی لوکس ایتالیایی است و محصولات آن در شمال ایتالیا طراحی می‌شود. اسمگ همچنین دارای شعبات و دفاتر در سراسر جهان است. امروزه این برند همچنان توسط خانواده برتازونی اداره می‌شود.

نظر شما درباره ارزش خرید محصولات اسمگ چیست؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *