آموزش

بررسی دقیق جوایز اسمگ همراه با معرفی آن‌ها

جوایز بین المللی اسمگ

رنگ، طراحی و تکنولوژی. سه ویژگی برتری که در تمامی محصولات اسمگ می‌توان یافت. اما اگر کمی با برندهای مطرح لوازم خانگی آشنا باشید حتما اسمگ را با رنگ‌های خاصی که برای محصولاتش در نظر می‌گیرد می‌شناسید. اما موضوع مهم‌تر دیگری در این میان وجود دارد که کمتر کسی از آن‌ها صحبت ‌می‌کند. جوایز اسمگ که در بین سطح بین المللی بسیار معتبر بوده و جلوه جدیدتری از این شرکت را به نمایش ‌می‌گذارد. اسمگ در طول سالیان متمادی جوایز و جوایز مهمی را از موسسات برجسته و مجلات بین المللی به دلیل درک عمیق خود از زیبایی شناسی و کیفیت لوازم خود دریافت کرده است.

به مدت 70 سال، اسمگ زیبایی شناسی و فناوری را با هم ترکیب می‌کند و لوازمی را ایجاد کرده است که هم سبک و هم عملکرد را ارائه می‌دهند. این آگاهی به اسمگ این امکان را داده است که از سوی مؤسسات مهم و مجلات بین المللی به رسمیت شناخته شود و نقش پیشرو آن را در سطح بین المللی تأیید کند. این جوایز مهم کیفیت، طراحی، فناوری، تحقیق و توسعه راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را تایید می‌کند که اسمگ را در چالش بلندپروازانه خود برای تکامل طراحی آشپزخانه در پیش گرفته است. همراه با اسمگ فارسی برای بررسی دقیق جوایز اسمگ باشید.

جوایز اسمگ شماره 1: جایزه Good Design

جوایز اسمگجایزه طراحی خوب یا همان Good Design جایزه بین المللی طراحی صنعتی است که هر ساله در آتنائوم شیکاگو، موزه معماری و طراحی اعطا می‌شود. این تقدیر به نوآورانه ترین محصولات سال داده می شود. جوایز این موسسه به محصولاتی تعلق می‌گیرد که نوآوری خاصی در صنعت خودشان انجام داده باشند یا کیفیت زندگی را به واسطه‌ی طراحی‌شان بهبود داده باشند.

محصولات منتخب، نمونه‌ی بارزی از ایده‌آل‌های روند طراحی هستند که ویژگی‌هایی مثل تعالی‌طلبی، مقاومت و شناخته‌شده‌بودن توسط عموم جامعه را ارائه می‌دهند. از سال 2012 تا 2021 هر ساله اسمگ برنده این جایزه بسیار معتبر از این موسسه شده است.

جوایز اسمگ شماره 2: جایزه iF Design

جوایز اسمگجایزه طراحی iF که در سال 1954 تأسیس شد، هر ساله توسط طراحی انجمن بین المللی مستقر در هانوفر اعطا می‌شود. این یکی از معتبرترین جوایز بین المللی طراحی محصول است. هیئت داوران جایزه If Design متشکل از 132 نفر از برترین طراحان دنیا از 20 کشور جهان هستند. وظیفه اصلی این داوران انتخاب بهترین طراحی با بیشترین نوآوری و همچنین کشف ستاره های در حال ظهور دنیای طراحی است.

هیئت داوران باید از شانس مساوی برنده شدن تمام شرکت کنندگان اطمینان حاصل کنند و برای همه از استاندارد های ارزش گذاری یکسانی استفاده کنند. در همین راستا، اسمگ در سال 2015 و 2017 موفق به دریافت جایزه طراحی iF شده است.

جوایز اسمگ شماره 3: جایزه Red Dot Design

جوایز اسمگیکی دیگر از جوایز اسمگ جایزه رد دات می‌باشد. رد دات (Red Dot) نام مسابقات جهانی بسیار معتبری است که بهترین های طراحی و تجارت در آن شرکت می کنند. برگزارکنندگان رقابت های Red Dot معتقدند که «جایزه طراحی رد دات» برای همه کسانی است که مایلند فعالیت های تجاری خود را از طریق طراحی متمایز کنند. در این رقابت هر ساله بهترین طراحان توسط داوران متخصص در زمینه های طراحی محصول، طراحی ارتباطات و طراحی کانسپت انتخاب می شوند.

برندگان این مراسم در مراسم اهدای جوایز موسوم به Red Dot Gala تجلیل می شوند. نشان Red Dot برای برندگان جوایز می تواند در بازار یک نقطه مثبت و برای آنها نسبت به رقیبانشان امتیاز محسوب شود. از سال 2015 تا 2019 به مدت 5 سال متوالی اسمگ برنده جایزه Red Dot شده است.

جوایز اسمگ شماره 4: جایزه Green Stars of Italy

جوایز اسمگ صرفا به موارد بالا محدود نبوده و در نظرسنجی “200 ستاره سبز ایتالیا” که به منظور رتبه بندی پایدارترین شرکت ها در سال 2021 توسط ITQF با استفاده از روش “شنود اجتماعی” انجام شد، دویست شرکت ایتالیایی را که در سال 2021 خود را از نظر استراتژی های اقتصاد سبز و تعهد متمایز کردند، مشخص کرد.

اسمگ در رده کالاهای مصرفی بادوام با امتیاز 100.0 رتبه اول را به دست آورد و جایزه پایدارترین شرکت در ایتالیا به این برند اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *