اخبار

رونمایی از محصولات جدید اسمگ در EuroCucina

رونمایی از محصولات جدید اسمگ در EuroCucina

اسمگ شماری از محصولات جدید خود را در بزرگترین نمایشگاه تجاری ایتالیا در زمینه صنعت لوازم آشپزخانه (EuroCucina) در میلان رونمایی کرد.

پس از چهار سال وقفه، اسمگ به بزرگترین نمایشگاه تجاری در شمال ایتالیا بازگشته است. اسمگ در این نمایشگاه مدل‌های جدیدی از اجاق‌ گاز، ماشین‌های ظرفشویی و رنگ‌های جدیدی از یخچال‌های سری FAB را معرفی کرد.

معرفی محصولات جدید اسمگ

در راستای معرفی محصولات جدید اسمگ، این کمپانی از عرضه سری جدید اجاق گازهای چند پخته گالیله خبر داد که در آن فناوری پخت با بخار به کار رفته است. 60 سانتی متر طول جلویی این مجموعه اجاق گاز است که قابلیت تزریق بخار 20 تا 40 درصدی را با مخزن 800 میلی لیتری تا 6 ساعت پخت ارائه می‌دهد. در همین حال، مدل کامپکت کلاسیک دارای فناوری Steam100 با بخار مداوم بین 20 تا 100 درصد خواهد بود.

رونمایی از محصولات جدید اسمگ در EuroCucina

به‌روزرسانی‌هایی نیز برای مجموعه اجاق گاز Portofino اعلام شد که به این اجاق گاز 90 سانتی‌متری قابلیت کباب‌پز فر توکار، هواپز و لوازم پخت سنگی اضافه شده است. مدل دیگر این مجموعه اجاق گاز، با محفظه بخار 120 سانتی متری دارای فناوری Pyrosteam است که دارای قابلیت تزریق بخار 20 تا 40 درصدی خواهد بود. همچنین مدل دیگری از Portofino با اندازه 150 سانتی متری که ترکیبی از دو مدل 90 سانتی متری و 60 سانتی متر است معرفی شد.

رونمایی از محصولات جدید اسمگ در EuroCucina

اسمگ با تمرکز بر حداکثر بهره‌وری انرژی، مجموعه ماشین ظرفشویی تمام ایتالیایی را به نمایش گذاشت که دارای عملکرد جدید استریلیزاسیون پیشگامانه برای از بین بردن 99.9 درصد میکروب‌ها و باکتری‌ها است. در انتهای معرفی محصولات جدید اسمگ، 9 رنگ جدید برای سری یخچال FAB در کنار همکاری آتی با خانه معروف شامپاین فرانسوی Veuve Clicquot معرفی شد.

رونمایی از محصولات جدید اسمگ در EuroCucina

نظر شما درباره رونمایی از محصولات جدید اسمگ در EuroCucina چیست؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *