بررسی

معرفی شیرآلات اسمگ مدل MID6SS

شیرآلات اسمگ مدل MID6SS

آشپزخانه قلب هر خانه است و شخصیت افرادی که در آن خانه زندگی می‌کنند را کاملا منعکس می‌کند. آشپزخانه فضایی است که باید سازماندهی شود تا کاملا بر اساس علایق افراد خانواده چیده شود. لوازم خانگی و محصولات اسمگ فرصت مناسبی را برای تبدیل یک فضای کاربردی به محیطی زیبا ایجاد می‌کند که به آخرین فناوری روز مجهز باشد. اجاق‌ گاز، یخچال، سینک‌، شیرآلات اسمگ و… از جمله محصولاتی هستند که در آشپزخانه به آن نیاز دارید تا در زمینه زیبایی‌شناختی کامل باشید.

معرفی شیرآلات اسمگ

شیرآلات اسمگ مدل MID6SSاگر فکر می‌کنید که چگونه مناسب ترین شیرآلات را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید، مدل جدید شیرآلات اسمگ با استیل AISI316 و به لطف دستگیره‌ای 90 درجه به سمت کاربر، امکان نصب آسان حتی در سخت‌ترین نقاط را هم فراهم می‌کند. همچنین به لطف سیستم ESC (کارتریج صرفه جویی در مصرف انرژی) نهایت دقت و توجه را به کارایی انرژی و صرفه جویی در مصرف آب می کند.

شیرآلات جدید استیل ضد زنگ اسمگ، محیط آشپزخانه شما را به شکلی کاملا آشکارا به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد. بدنه شیرآلات اسمگ مدل MID6SS به طور کامل توسط یک سطح فولادی ضد زنگ با طرح خرطومی پوشانده شده است که ظاهر این شیرآلات را کاملا منحصر به فرد می کند. در پوشش بدنه شیرآلات اسمگ از فولاد AISI316 استفاده شده است که در محیط‌های پزشکی و دریایی آزمایش شده است. شیرآلات اسمگ در برابر خوردگی مقاوم است و در طول مدت زمان طولانی نیز مانند روز اول باقی می‌ماند.

نظر شما درباره شیرآلات اسمگ مدل MID6SS چه بود؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *