اخبار

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ برنده جایزه نوآوری Canstar در سال 2022 شد

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ برنده جایزه نوآوری Canstar در سال 2022 شد

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ جایزه برتری نوآوری Canstar Blue (لوازم آشپزخانه) را برای سال 2022 دریافت کرد. این جایزه برای نوآوری‌های هوشمند در لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی مصرفی است و بر اساس روش رتبه بندی پیچیده Canstar Blue اعطا می‌شود که بر اساس آن برندگان بر اساس طیف وسیعی از عوامل امتیاز می‌گیرند. از جمله اینکه آیا محصول منحصر به فرد است یا خیر و تا چه حد برای دسته بندی محصول خود مخرب است. سایر عوامل در نظر گرفته شده مقرون به صرفه بودن، سهولت استفاده و تأثیر بر مصرف کننده عادی است.

مدیر عامل اسمگ شعبه استرالیا، وین کمپبل دراین باره گفت: ما از دریافت این جایزه برای قدردانی از تلاش‌های اختصاصی خود برای ایجاد انقلابی در آشپزی در خانه‌های استرالیا خوشحالیم. اسمگ گالیله، بزرگترین شاهکار تکنولوژیکی ما تا به امروز است که میراث ایتالیا را از طریق برتری در طراحی و نوآوری نشان می‌دهد و از الگوریتم‌های حرفه‌ای برای بازتعریف تجربه آشپزی استفاده می‌کند که حداکثر کارایی را با نتایج برجسته ارائه می‌کند. مصرف کنندگان با همه سطوح تخصص آشپزی، از تازه کار گرفته تا آشپزهای خانگی حرفه‌ای، نه تنها در زمان صرفه جویی می کنند، بلکه اسمگ گالیله اعتماد به نفس لازم برای کشف و گسترش مجموعه آشپزی خود را برای آنها فراهم می‌کند.

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ برنده جایزه نوآوری Canstar در سال 2022 شدفناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ چیست؟

نسل جدید فناوری اسمگ Galileo Multi-Cooking یک جهش بزرگ در پخت و پز در فر، با تمرکز ویژه بر حفظ طعم بافت‌های با کیفیت و مواد مغذی را نشان می‌دهد. فناوری جدید اسمگ می‌تواند تا هفت فناوری پخت و پز را در یک فر (در مدل‌های انتخابی) ارائه دهد، اما در غیر این صورت سه روش مختلف پخت را با هم ترکیب می‌کند: پخت سنتی در فر، مایکروویو، و پخت با بخار.

هر یک از این روش‌ها امکانات جدیدی را برای نحوه تهیه، گرم کردن و آماده‌سازی غذاها توسط یک پخت چندگانه به ارمغان می‌آورد. بسته به مدل انتخابی، کاربران می‌توانند انتخاب کنند که از هر یک از این روش‌ها به صورت جداگانه، متوالی یا همزمان استفاده کنند تا برای هر وعده غذایی بدون تعویض وسایل، پخت و پز خود را تنظیم کنند.

سه اجاق مختلف اسمگ که دارای فناوری Multi-Cooking Galileo هستند عبارتند از:

OmniChef
SpeedWave
Steam Generation

هر دستگاه دارای یکی از دو مدل زیبایی شناسی Dolce Stil Novo یا Linea است که دارای طراحی مشخصی از سبک طراحی اسمگ است.

نکات مهم درباره پخت چندگانه گالیله اسمگ

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ یک تغییر اساسی در هنگام تهیه یک وعده غذایی در آشپزخانه است. محصول جدید اسمگ دارای نوآوری‌های بسیار چشمگیری است. این فناوری می‌تواند تغییر اساسی ایجاد کند تا آشپزهای خانگی از فر خود برای تهیه غذاهای با کیفیت رستوران در خانه استفاده کنند، چیزی که بسیاری از افراد آرزوی انجام آن را دارند.

اسمگ یکی از معدود برندهای موجود در بازار است که چندین فناوری پخت را در یک فر و با چنین کیفیت ساخت بالایی ارائه می‌دهد. فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ، پخت و پز سنتی در اجاق، مایکروویو، و بخارپز، و همچنین کباب پز اضافی، هواپز، پخت سنگی را با هم ترکیب می‌کند.

این فناوری‌ها به آشپزهای خانگی اجازه می‌دهد تا وسایل غیرضروری را که فضای آشپزخانه را اشغال می‌کنند، با قابلیت برشته کردن گوشت‌ها، گرم کردن غذاهای باقی‌مانده، بخارپز کردن سبزیجات و استیک‌ها، درست کردن سیب‌زمینی سرخ کرده و تهیه پیتزا را در یک فر کنار یکدیگر بگذارند.

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ مصرف انرژی را تا 10 درصد و زمان پخت را تا 70 درصد (در صورت استفاده از روش های ترکیبی پخت) کاهش می‌دهد، بدون اینکه به کیفیت لطمه‌ای وارد شود. اسمگ به کاربران وعده داده است که با این فناوری جدید می‌توانند در 30 دقیقه یک مرغ کامل را برشته بپزند. این امر تا حدودی به لطف طراحی مجدد محفظه فر که شامل الگوهای جریان هوای نوآورانه برای پخش گرما، و همچنین توانایی پخت و پز به روش‌های مختلف به طور همزمان است، به دست می‌آید.

این فناوری جدید توسط اسمگ همچنین به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا با عملکرد چند مرحله‌ای به دستور العمل‌های پیچیده یا چند مرحله ای مسلط شوند. همچنین فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ شامل الگوریتم های پیچیده‌ای برای افزایش قابلیت‌های فر است.

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ برنده جایزه نوآوری Canstar در سال 2022 شددستور العمل های از پیش تنظیم شده فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ

فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ دارای بیش از 150 دستور غذا با عملکرد پخت هوشمند خود است که برای گوشت، ماهی، انواع غذاها و دسرها مناسب است. پس از انتخاب دستور غذا، فر به کاربران کنترل پارامترهایی مانند وزن، زمان و نوع پخت غذا را ارائه می‌دهد. محصولات مشابه موجود در بازار مانند برخی از اجاق‌های ممتاز Miele عملکردهای از پیش تنظیم شده را ارائه می‌کنند، اما نه در حد فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ.

جوایز تعالی نوآوری Canstar Blue چیست؟

جوایز برتری نوآوری Canstar Blue از روش رتبه‌بندی متخصص منحصربه‌فرد برای مقایسه ارسال‌های دریافتی از برندهای لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی مصرفی در سراسر استرالیا استفاده می‌کند. برندگان جایزه نوآوری Canstar Blue نماینده گروه منتخبی از محصولات نوآورانه هستند که در این زمینه‌ها در سال اخیر منتشر شده‌اند.

نظر شما درباره جایزه Canstar برای فناوری پخت چندگانه گالیله اسمگ چیست؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *