بررسی

معرفی سری اجاق گازهای اسمگ

معرفی سری اجاق گازهای اسمگ

اجاق گازهای اسمگ با سبک و کلاس ایتالیایی، برای آشپزخانه‌های امروزی با فناوری پیشرفته و انعطاف‌پذیر طراحی شده‌اند. توجه به جزئیات چیزی است که محصولات اسمگ را در خانه‌هایی که در آن نصب شده‌اند زنده می‌کند.

اجاق گازهای اسمگ در اندازه‌، پوشش‌ و طرح‌بندی‌های متنوعی عرضه می‌شوند که مطابق با نیازهای آشپزی هستند. چه در حال بازسازی کل آشپزخانه خود باشید و چه صرفاً اجاق گاز قدیمی خود را تعویض می‌کنید، ویژگی‌ها و فناوری‌های مختلفی در سری اجاق گازهای اسمگ موجود است که نگاه شما را به آن جلب خواهد کرد.

همه اجاق گازهای اسمگ حداقل دارای یک محفظه فر هستند که با این قابلیت امکان پخت و پز چند منظوره فراهم شده است. در اسمگ فارسی به معرفی سری اجاق گازهای اسمگ می‌پردازیم و ویژگی‌های هر سری را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

سری اجاق گازهای اسمگ پورتوفینو

اجاق گازهای اسمگ سری پورتوفینو

اجاق گازهای اسمگ سری پورتوفینو دارای طراحی فوق العاده الهام گرفته از دهکده‌های زیبای ایتالیا است. پالت رنگ روشن و پر انرژی تنها نکته برجسته‌ای نیست که این اجاق گاز ارائه می‌دهد. فر 115 لیتری سری پورتوفینو دارای 12 عملکرد پخت و پز است که شامل حالت اکو و حالت گرم نگه داشتن و کم مصرف می‌شود.

همه عناصر این اجاق گاز اسمگ با استفاده از دستگیره‌های فلزی بزرگ و سبک حرفه‌ای به صورت دیجیتالی کنترل می‌شود. پورتوفینو در عرض 90 سانتی‌متر و سایز بزرگ‌تر 120 سانتی‌متر عرضه می‌شود که شامل یک اجاق چند منظوره 70 لیتری و یک فر چندکاره دوم 63 لیتری است که دارای 8 عملکرد مختلف پخت و پز است.

سری اجاق گازهای اسمگ سمفونی

اجاق گازهای اسمگ سری سمفونی

اجاق گازهای اسمگ سری سمفونی برای مصرف کننده بریتانیایی جذاب است و این سری در هیچ جای دیگر اروپا به طور کلی استفاده نمی‌شود. تقارن این سری اجاق گاز با تقارن معمول محصولات اسمگ متفاوت است و آن را به ویژه برای کسانی که یک محفظه گریل جداگانه را ترجیح می‌دهند به گزینه‌ای جذاب تبدیل می‌کند.

این اجاق گاز دارای 7 شعله که شامل یک شعله بزرگ و پرقدرت و یک اجاق اصلی چند منظوره با فر کمکی در کنار آن است. این اجاق گاز دارای درب‌های جانبی باز می باشد که دسترسی راحت‌تری به فر دارد. دسته‌های فر نیز عرض هر فر را می‌پوشانند در حالی که نرده آن به اندازه عرض اجاق است و آن را برای آویزان کردن حوله‌ها مناسب می‌کند.

سری اجاق گازهای اسمگ ویکتوریا

اجاق گازهای اسمگ سری ویکتوریا

اجاق گازهای اسمگ سری ویکتوریا با در نظر گرفتن مصرف کنندگان بریتانیایی طراحی شده است. این مدل دوگانه سوز دارای یک اجاق چند منظوره 61 لیتری سه جداره با عملکردهای فن دار، معمولی و کباب کردنی است. تمامی این قابلیت‌ها همراه با سیستم بخارشوی اسمگ همراه شده است که از بخار برای تمیز کردن فضای داخلی فر استفاده می‌کند.

در قسمت بالا یک اجاق گاز شش شعله، با پایه‌های تابه چدنی قرار دارد که یک شعله با حرارت بالا، دو شعله متوسط ​​و دو شعله اجاق گاز، به علاوه یک شعله در جلو که برای پخت و پز ووک عالی است.

سری اجاق گازهای اسمگ اپرا

اجاق گازهای اسمگ سری اپرا

اجاق گازهای اسمگ مدل اپرا یک اجاق گاز کلاسیک جاودانه با طراحی ارگونومیک و با دقت بالا به جزئیات است. اجاق گاز اسمگ سری اپرا همراه با یک صفحه نمایش LCD شفاف ارائه شده است که 50 برنامه خودکار و 10 دستور پخت قابل تنظیم را ارائه می‌دهد و همه چیز به صورت دیجیتالی کنترل می‌شود.

این اجاق چند منظوره بسیار کارآمد دارای یک فن سه گانه برای اطمینان از پخش سریع و یکنواخت گرما است و درب سه جداره با لمس خنک، عملکردی بسیار آرام و یکپارچه را تضمین می‌کند.

نظر شما درباره معرفی سری اجاق گازهای اسمگ چیست؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *