بررسی

معرفی سری ماشین های لباسشویی اسمگ

سری ماشین‌های لباسشویی اسمگ

هنگامی که سعی می‌کنید بهترین ماشین لباسشویی را برای خانه خود انتخاب کنید، موارد بیشتری از شستشو لباس باید در نظر بگیرید. شرکت‌های سازنده دائماً واشرها را ارتقا و به روز می‌کنند تا به شما برای داشتن ماشین لباسشویی بهتر کمک کنند. این بار برند ماشین لباسشویی که ممکن است نام آن را نشنیده باشید، اسمگ است. یک تولید کننده لوازم خانگی ایتالیایی. تمام مشخصات و ویژگی‌های ماشین‌ های لباسشویی اسمگ را در اسمگ فارسی معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

ماشین های لباسشویی اسمگ

در زمان نگارش این مقاله، اسمگ فقط دو ماشین لباسشویی را ارائه می‌دهد. هر دو دارای 5 سال گارانتی برای قطعات و 10 سال برای موتور هستند. ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS8160 یکی از این دو مدل است.

سری ماشین‌های لباسشویی اسمگمعرفی ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS8160

برای یک خانواده حدوداً چهار نفره، ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ ممکن است یکی از موارد مورد انتخاب شما باشد. حداکثر سرعت چرخش 1600 دور در دقیقه با انتخاب سرعت متغیر از جمله ویژگی ماشین های لباسشویی اسمگ است. از سایر ویژگی‌های این ماشین لباسشویی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • الگوی درام نرم: طراحی غیر ساینده با ساختار فولاد ضد زنگ
  • فناوری موتور اینورتر درایو مستقیم: یک سیستم بدون برس که به افزایش عمر ماشین لباسشویی و همچنین به حداقل رساندن انرژی کمک می‌کند
  • کشوهای شوینده: دو کشو جداگانه برای استفاده جایگزین از مواد شوینده

اگر همیشه عجله دارید می‌توانید از سیستم «تأخیر زمانی» ماشین لباسشویی اسمگ مدل SAWS8160 استفاده کنید که به شما این امکان را می‌دهد تا زمان مشخصی را برای تمام شدن لباس‌ها تنظیم کنید. به طور مثال بعد از اینکه از سر کار به خانه برگشتید. همچنین این قابلیت می‌تواند یک ویژگی مفید برای کمک به استفاده از ماشین های لباسشویی اسمگ در زمان‌هایی خارج از زمان اوج مصرف برق باشد.

ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS8160 مجهز به 16 برنامه شستشو شامل دو تنظیم شستشوی سریع، Full Load Quick و Small Load 14 است که با ویژگی ذیل همراه شده است:

  • چرخه تجدید بخار: برای از بین بردن بو و تازه کردن لباس با چرخه 20 دقیقه برای کاهش زمان اتو
  • چرخه Hygienic Heavy Duty: زمان شستشو و آبکشی را افزایش می‌دهد، مناسب و ایده آل برای لباس‌های کودک و کسانی که پوست حساس دارند

همچنین یک قابلیت «عملکرد حافظه» در ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS8160 وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا تنظیمات شستشوی خاصی را که بیشتر استفاده می‌کنید، ذخیره کنید.

ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS8160 در زمینه ایمنی نیز دارای قفل کودک، محافظت در برابر فشار آب بالا و سیستم تعادل خودکار است. علاوه بر موارد قبلی، ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی اسمگ دارای سیستم کنترل خودکار آب است.

سری ماشین‌های لباسشویی اسمگمعرفی ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS1014

ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS1014 تقریباً مشابه نمونه بالا است، اما با ظرفیت بار بزرگتر 10 کیلوگرم. اگر تمایل دارید تا لباس‌های زیادتری بشویید، یک مخزن با ظرفیت بزرگتر ممکن است گزینه‌ای مناسب‌تری برای شما باشد.

ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS1014 تقریباً 86 لیتر آب و 380 کیلووات در ساعت انرژی مصرف می‌کند، با رتبه چهار ستاره بهره‌وری انرژی. در ادامه چند نکته برای کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی با ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS1014 آورده شده است:

  • لباس‌های کمی کثیف را می‌توان در دمای پایین شست
  • بارهای کوچک را می توان با برنامه‌های سریع‌تر شستشو داد
  • اگر قصد دارید بعد از خشک کردن از خشک کن استفاده کنید، از سرعت چرخش بالاتر استفاده کنید تا قبل از خشک کردن، حداکثر رطوبت را از لباس خارج کنید

ویژگی‌های طراحی واشر ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی اسمگ مدل SAWS1014 مانند مدل 8 کیلوگرمی باقی مانده است. در حالی که حداکثر سرعت چرخش به 1400 دور در دقیقه می‌رسد. ظرفیت بار بیشتر، عمق ماشین لباسشویی را افزایش می‌دهد، بنابراین مهم است که فضایی را که در اختیار دارید اندازه گیری کنید تا کاملا برای شما مناسب باشد.

آیا ماشین های لباسشویی اسمگ ارزش خرید دارند؟

در حالی که اسمگ تمرکز بیشتری بر روی لوازم آشپزخانه دارد، ماشین‌ های لباسشویی این برند نیز نسبتاً خوب طراحی شده‌اند. فاکتورهای کلیدی که هنگام خرید ماشین لباسشویی باید در نظر داشته باشید شامل طراحی، تنوع برنامه‌های شستشو است. ماشین های لباسشویی اسمگ با امکان شستشو وزن بین 8 تا 10 کیلوگرم، انتخابی مناسب برای یک خانواده چهار نفره یا بیشتر هستند.

نظر شما درباره معرفی سری ماشین‌ های لباسشویی اسمگ چیست؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *