اخبار

نسخه محدود اجاق گاز اسمگ

نسخه محدود اجاق گاز اسمگ

اسمگ کالکشن نسخه محدود اجاق گازی که تعداد 1000 عدد از آن ساخته خواهد شد را منتشر می‌کند. این نسخه محدود اجاق گاز اسمگ اولین بار توسط طراح مشهور ایتالیایی رنزو پیانو در سال 1995 منتشر شده بود. او معمار اصلی پمپیدو در پاریس، ویتنی در نیویورک و شارد در لندن است. مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین موزه هنر مدرن در اروپا و یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری در شهر پاریس می‌باشد.

طراحی نسخه محدود اجاق گاز اسمگ

این مجموعه شامل اجاق گاز چهار و پنج شعله است که در دو ردیف ساخته شده‌اند. اجاق گازهای این نسخه محدود اسمگ به طور کامل از فولاد ضد زنگ صیقلی ساخته شده‌اند و با فناوری پلاسمایی منحصربه‌فرد پوشش داده شده‌اند که از کدر شدن سطح نسخه محدود اجاق گاز اسمگ جلوگیری می‌کند. پایه‌های این نسخه محدود اجاق گاز اسمگ هیچ‌گونه جوشکاری ندارد، در نتیجه این کالکشن را به نسخه‌ای شاهکار از جزئیات طراحی ایتالیایی تبدیل می‌کند.

نسخه محدود اجاق گاز اسمگ در دو اندازه ارائه می‌شود. مدل P705ES اندازه بزرگ‌تر برای کسانی که آشپزخانه وسیع با فضای بزرگ دارند و همچنین مدل P64ES سایز کوچک‌تر برای کسانی که آشپزخانه کوچکتر دارند ارائه خواهد شد. اجاق گاز اسمگ مدل P705ES دارای پنج شعله است که شعله مرکزی توان 3.5 کیلوواتی را ارائه می دهد.

نسخه محدود اجاق گاز اسمگ

ریچارد مکی، مدیر محصول در اسمگ می‌گوید: «ما از کار کردن با رنزو پیانو به عنوان بخشی از همکاری‌های همیشه در حال رشد خود هیجان‌زده هستیم. ما بر این باوریم که تمام محصولات موجود در آشپزخانه نه تنها باید عملکرد عالی داشته باشند، بلکه می‌بایستی با یک پیشینه داستانی غنی همراه باشد. رنزو پیانو یک طراح و رویایی الهام بخش است و ما از اینکه طرح‌ها و میراث او در محصولمان جاودانه شده است، خرسندیم.

نظر شما درباره نسخه محدود اجاق گاز اسمگ چیست؟ در صورتی که نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را حتما با اسمگ فارسی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *