آموزش

6 دلیل برای گران بودن اسمگ

6 دلیل برای گران بودن اسمگاگر کمی در سایت اسمگ فارسی گشت و گذار کرده باشید و یا قبل از آن با برند اسمگ آشنا بوده باشید، متوجه گران قیمت بودن محصولات اسمگ می‌شوید. اما این گران بودن محصولات اسمگ به چه علت است؟ گران‌ فروشی؟ انحصار؟ قیمت گذاری غیر واقعی؟ عدم وجود نظارت؟ پاسخ تک تک سوالات قبلی خیر است. برای تک تک محصولات اسمگ در فروشگاه اسمگ فارسی هیچکدام از دلایل ذکر شده درست نمی‌باشد. اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد این است که چرا کتری اسمگ در مقایسه با کتری سایر برندها قیمت بالاتری دارد؟ 6 دلیل برای گران بودن اسمگ وجود دارد که صرفا محدود به ایران نبوده و به طور کلی این برند در سراسر جهان برند لوکس و گران قیمتی محسوب می‌شود. همراه با اسمگ فارسی باشید برای بررسی دقیق‌تر 6 دلیل برای گران بودن اسمگ.

6 دلیل برای گران بودن اسمگ

لوازم خانگی اسمگ همیشه در زمره محصولات لوکسی در نظر گرفته می‌شود که علاوه بر برچسب قیمت بالا، همیشه برتری و زیبایی منحصر به فردی ارائه می‌دهد. همچنین محصولات تولیدی اسمگ عرضه محدود و تقاضای بالایی دارند که باعث افزایش قیمت این برند مجلل می‌شود. یکی دیگر از علت گران بودن اسمگ، همکاری‌های پرهزینه این شرکت با دولچه و گابانا، دیزنی و… است. البته محصولات اسمگ صرفا به علت زیبایی و دلایلی مانند ایتالیایی بودن آن گران نیستند. در واقع 6 دلیل برای گران بودن اسمگ وجود دارد، چرا که این لوازم آشپزخانه تولید اسمگ، محصولات ارزان قیمتی نیستند.

۱. هنر محصولات اسمگ

6 دلیل برای گران بودن اسمگلوازم خانگی اسمگ همیشه از سایر برندها متمایز بوده، به خصوص وقتی صحبت از ظاهر و طراحی باشد. محصولات اسمگ را می‌توان به راحتی در رده‌بندی لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا به عنوان “آثار هنری” برچسب گذاری کرد. طراحان اسمگ به قدری روی زیبایی‌شناسی تمرکز می‌کنند که حضور تعداد زیادی از طراحان و معماران مشهور در این شرکت به عنوان طراح محصولات کاملا عادی و طبیعی به نظر می‌رسد. به عنوان مثال Guido Canali (معمار مشهور) و Marc Newson (طراح صنعتی) دو نام بزرگی هستند که در زمینه طراحی و زیبایی شناسی در اسمگ فعالیت دارند.

2. لوکس بودن محصولات اسمگ

به مشهورترین برندهای لوکس مانند لویی ویتون و مرسدس بنز فکر کنید. این محصولات مجلل بسیار گران قیمت هستند. به شکل کلی کمتر کسی را می‌توان یافت که توانایی خرید محصولات این برندها را داشته باشد. حتی برای افرادی که قصد ندارند هزینه بسیار زیادی کنند، خرید یکی از این محصولات لوکس را حداقل یک بار هدف خود می دانند. در زمینه لوازم آشپزخانه، اسمگ به عنوان یک برند لوکس در نظر گرفته می‌شود. لوکس بودن محصولات اسمگ صرفا محدود به ایران نبوده و در سراسر جهان، این برند به همین عنوان شناخته می‌شود.

3. همکاری‌های با ارزش اسمگ

اسمگ یک برند هنری لوکس است تا یک برند سنتی «لوازم آشپزخانه». این موضوع زمانی خودش را بهتر نشان می‌دهد که با سایر شرکت‌های بزرگ همکاری‌های مختلف داشته‌اند. به عنوان مثال آن‌ها با دیزنی و دولچه و گابانا همکاری‌های بسیاری داشته‌اند تا محصولاتی خیره‌کننده و نسخه محدود ایجاد کنند و صد البته با برچسب قیمت بالا. در واقع این همکاری‌ها مطمئناً ارزان نیستند، اما روند هنری محصولات را افزایش می‌دهند و آن‌ها را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند.

4. کیفیت بالا محصولات اسمگ

6 دلیل برای گران بودن اسمگدر حالی که بدون شک وقتی صحبت از محصولات اسمگ می شود بر ظاهر آن تأکید می‌شود، اما یکی از مواردی که نباید نادیده گرفته شود کیفیت بالای لوازم آشپزخانه اسمگ است.کیفیت ساخت این برند مطمئناً به مواد ارزان قیمت متکی نیست. در ساخت محصولات اسمگ از مواد درجه یک استفاده می‌شود تا بتوانید محصولی درجه یک تهیه کنید. کالایی که پس از خرید به شکستگی و سایر مشکلات پس از خرید گرفتار نمی‌شود.

5. عرضه محدود محصولات اسمگ

وقتی کلایی “محدود” باشد، باعث می‌شود مشتری احساس کند محصولی که خریداری کرده است بسیار خاص و در نوع خودش بی‌همتا است. این نوع عرضه کالا در بین برندهای لوکس بسیار محبوب است و اسمگ نیز از آن پیروی کرده است.

6. تقاضای بالا محصولات اسمگ

لازم نیست تا اقتصاد دان بزرگی باشید تا بدانید هر چه تقاضا بیشتر باشد، افزایش قیمت به صورت طبیعی اتفاق خواهد افتاد. این موضوع یکی از مواردی است که به افزایش قیمت لوازم آشپزخانه اسمگ کمک کرده است. بسیاری از مردم محصولات اسمگ را دوست دارند و در خرید اسمگ تردیدی ندارند، حتی با وجود قیمت بالاتر. از سمت دیگر تولید محصولات اسمگ به علت کیفیت بالا آن نیاز به زمانی زیادی دارد و تقاضای بالای آن باعث می‌شود تا محصولات اسمگ قیمت بالایی داشته باشند. 6 دلیل برای گران بودن اسمگ را برایتان عنوان کردیم. در صورتی که هنوز هم فکر می‌کنید محصولات اسمگ نیاز به تخفیف ویژه دارند که قیمت خرید آن مناسب‌تر شود، حتما صفحه تخفیف‌های ویژه اسمگ فارسی را از طریق این لینک بررسی کنید.

سوالات متداول درباره محصولات اسمگ

۶ دلیل برای گران بودن اسمگ را با یکدیگر بررسی کردیم. اگر می‌خواهید درباره اسمگ بیشتر بدانید، بخش سؤالات متداول را مطالعه نمایید.

آیا اسمگ ارزش خرید دارد؟

اگر در حال طراحی آشپزخانه‌ای هستید که بر روی هنر و تجملات تمرکز دارد، محصولات اسمگ مطمئناً می‌توانند ارزش آن را داشته باشند.

تفاوت پارت نامبرهای اسمگ چیست؟

تنها تفاوت پارت نامبرهای مختلف برند اسمگ، تفاوت در دو شاخه و سیستم برق کشوری است که پارت نامبر مذکور برای کشور مذکور عرضه می‌شود. این موضوع در بسیاری از برندهای لوازم خانگی سراسر دنیا رایج است که مطابق با سیستم برق هر کشور، محصول مورد نظر را تولید می‌کنند.

آیا اسمگ یک برند لوکس است؟

اسمگ را قطعا می‌توان به عنوان یک برند لوکس معرفی کرد و با توجه به اینکه اسمگ با برندهای لوکس دیگری مانند دولچه و گابانا همکاری کرده است، این موضوع ثابت شده است. زیبایی شناسی چشم‌گیر و مواد اولیه با کیفیت بالا نیز به اسمگ کمک می‌کند تا واقعاً یک برند “لوکس” باشند.

آیا اسمگ ساخت چین است؟

تمامی محصولات اسمگ به جز آبمیوه گیری که ساخت کره جنوبی است را شرکت اسمگ در کشور ایتالیا طراحی و در کشور چین تولید می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *